Harry Potter Testi: Hangi Hogwarts Profesörü Sizden Hoşlanmıyor?
Her zaman öğretmenin evcil hayvanı olamazsın!

İlk olarak, kırmızı bir resim seçin:

Ardından, mavi bir resim seçin:

Sana yakın yeşili seç bakalım!

Karanlıkta olan seni seç!:

Ne kadar Pembesin görelim hadi seç!

Mor bir resim seçin:

Son olarak, sarı bir resim seçin:

Harry Potter Testi: Hangi Hogwarts Profesörü Sizden Hoşlanmıyor?

 1. Sonucun: Profesör Remus Lupin!

  Lupin'in kötü tarafında olmak için oldukça yıkıcı bir öğrenci olmalısın. Adam yüksek sesle ağladığı için bedava şeker veriyor! Bir sonraki dolunaydan önce harekete geçmenizi öneririm, yoksa belirli bir kurt sizi ziyaret edebilir.

 2. Sonucun: Profesör Dolores Umbridge!

  Dinle, Umbridge'in her zaman bir öğrenciyi cezalandırmak için bir sebep aradığını biliyorum ama kesinlikle onun en çok SENden hoşlanmamasını sağlamak için elinden geleni yaptın! Başınızı beladan uzak tutmaya çalışmanızı öneririm ama Umbridge'in radarına girdikten sonra İhtiyaç Odası bile sizi gizleyemez.

 3. Sonucun: Profesör Severus Snape!

  Bak bak bak Snape'in en sevilmeyen listesinde Harry'ye kimler katıldı. Sanırım ya sınıfta konuşmaman gereken bir zamanda konuştun ya da belki bir keresinde ona biraz komik bakıyorsun. Her iki durumda da, umarım küstah hakaretlere ve bir sürü kitap tokatına hazırsınızdır!

 4. Sonucun: Profesör Minerva McGonagall!

  McGonagall sert ama adil biri olarak bilinir. Ancak, Gryffindor liderinin sana daha fazla nezaket göstermesi için çok fazla kural çiğnedin. Mümkün olduğunca beladan uzak durmanızı ve koridordaki kedilere dikkat etmenizi öneririm.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları