Disney filmlerinden birini seç yaşını tahmin edeyim!
Eğer açmazsan Prenses ve Kurbağa , hayatlarının kararlarını yeniden değerlendirecek!

Hadi seç bakalım!

Hadi seç bakalım!

Bir film seç

Bir film seç

Disney filmlerinden birini seç yaşını tahmin edeyim!

 1. Sonucun: 11-15 yaşında!

  Gençsin ve özgürsün ve Disney filmlerinin aynı özelliklere sahip olmasını tercih ediyorsun! Yeniden yapımlarla büyüdünüz ve Dumbo veya The Fox and the Hound gibi bazı Disney orijinallerini görmemiş olabilirsiniz. Ve dürüst olmak gerekirse, kıskanıyoruz! Hala keşfetmeniz gereken koca bir Disney dünyanız var. Öyleyse devam edin ve bir film maratonu planlayın. Atıştırmalıklardan stok yapmayı unutmayın!

 2. Sonucun: 16-20 yaşında!

  Disney film tercihleriniz oldukça genç! Bazı eski filmleri tanımadınız ama tamamen Ratatouille ve Sevimli Canavarlar ile büyüdünüz. Hafızanızdan alıntılar okuyabilirsiniz ve bir kerede kesinlikle bir Disney prensine veya prensesine aşık oldunuz.

 3. Sonucun: 21-25 yaşında!

  Disney film tercihleriniz açıkça 20'li yaşların başında! Kayıp Balık Nemo gibi filmlere giderek büyüdünüz ve İnanılmaz Aile'yi kesinlikle tekrar tekrar izlediniz. En çok hangi süper gücü isteyeceğiniz konusunda bile tartıştınız.

 4. Sonucun: 26-30 yaşında!

  Disney söz konusu olduğunda, film izleyen bir efsanesiniz. Artık Disney filmlerini eskisi kadar izlemiyor olabilirsiniz ama yine de onlara karşı nostaljik hissediyorsunuz. Winnie the Pooh takıntısıydınız ve Oyuncak Hikayesi'ni hatırlayamayacağınız kadar çok izlediniz. Sonsuza kadar ve ötesine! 

 5. Sonucun: 31-35 yaşında!

  Disney film tercihleriniz ÇOK 30'lu! Küçük Deniz Kızı ve Aladdin ile büyüdünüz. Onları sinemalarda bile görmüş olabilirsiniz! Tüm VHS kasetlerini topladın ve onlar senin en değerli eşyalarındı.

 6. Sonucun: 36-45 yaşında!

  En sevdiğiniz filmlerden bazılarına karşı hâlâ zaafı olan bir Disney uzmanısınız. Telefonunuzdaki bildirimlerle kesintiye uğramadan Bambi, aslan kral ve Tarzanı tekrar tekrar izlediğiniz eski güzel günleri hatırlarsınız.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları