Tarih:4 Ekim 2023

Kocaeli’nde korkunç olay! Önce 23 yıllık eşini sonra kendini bıçakladı

Olay, sabah saatlerinde Nenehatun Mahallesi, Lokman Hekim Caddesi’nde meydana geldi. Cemalettin Gökdemir, boşanma aşamasında olduğu eşi Gülseren Gökdemir’le caddede karşılaşıp tartıştı. Tartışma kavgaya dönüştü. Cemalettin Gökdemir, eşini boğazından bıçakladıktan sonra olay yerinden kaçtı.

Gökdemir, koştuğu sırada kendini de bıçakladı ve kanlar içinde yerde kaldı. 300 metre arayla kanlar içinde yatan Gülseren Gökdemir ve Cemalettin Gökdemir, olay yerine çağrılan sağlık ekipleri tarafından yapılan ilk müdahalenin ardından ambulansla hastaneye götürüldü. Gülseren Gökdemir, Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Cemalettin Gökdemir ise Gebze Fatih Devlet Hastanesi’nde tedaviye alındı. Çiftin hayati tehlikelerinin bulunduğu öğrenildi.

EŞİ HASTANEDE ÖLDÜ

Gülseren Gökdemir, kaldırıldığı Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde hayatını kaybetti. Gökdemir’in cenazesi aynı hastanenin morguna kaldırıldı. Eşini bıçakladıktan sonra kendini de bıçaklayan ve Gebze Fatih Devlet Hastanesi’nde tedavisi süren Cemalettin Göldemir’in ise hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.

Haberin Devamı…

Paylaş