Tarih:30 Kasım 2020

İsveç’ten Gelen Güzellik Esintisi, Celenes by Sweden

Paylaş :
İsveç’ten gelen güzellik esintisi, yönünü Türkiye’ye çevirdi. Asırlardır cilt güzellikleri ve sağlıklı görünümleri ile dikkatleri üzerine çeken İskandinav kadınlarının güzellik sırları, Celenes by Sweden sayesinde makyaj masanızda yerini alıyor.

En yenilikçi ve trend ürünlerini daha fazla tüketiciye ulaştırmayı hedefleyen Celenes by Sweden markasını, diğer markalardan farklı kılan özelliği ise tüm ürünlerinin içeriğinin temiz olmasıdır. İsveç’in endemik bitkilerini ve doğal termal sularını; kozmetik bilimi ile buluşturan bu marka, tamamı mevsiminde, doğal yetiştirme koşullarında ve usulüne uygun olarak toplanan bitkiler, özel reçete ile sentezleniyor.

Celenes by Sweden; insan sağlığına ve ürünlerin doğal olmasına verdiği önem ile ön plana çıkan bir doğal kozmetik markasıdır. Kullanılan bitkilerin son derece doğal olması ayrıca yapım aşamasında da doğallığından ödün vermiyor olması; cilt sağlığına ve güzelliğine önem verenlerin gözde markası olmasını sağlıyor.

İsveç’in en iyi bitkilerini, sonuç odaklı cilt bakım anlayışını ve İskandinav doğasını ürünlerinde buluşturan Celenes by Sweden markası ürünlerinde; Sea Buckthorn bitkisinin yoğun C vitamininden ve Omega 7 içeriğinden, Cloudberry bitkisinin E vitamini ve Omega 3,6,9 katkısından yararlanarak; sağlıklı bir cilt kazanmanızı yardımcı olmayı amaçlıyor. Bunun yanında; Silikon, Paraben, Nanopartiküller, Petrokimyasallar, Parfüm ve Renklendirici gibi kimyasal maddeler kullanmayarak ve ürünlerini hayvanlar üzerinde test etmemesi ile insan sağlığı ve tüm canlıların hayatına verdiği önemi vurguluyor.

Celenes by Sweden markası, Türkiye pazarında henüz yeni olmasına rağmen; markanın ürünlerini deneyimleyenler tarafından oldukça beğenildi ve marka bilinirliğini günden güne arttırmaya devam ediyor. Her kadının hayali olan pürüzsüz ve sağlıklı bir cilt için elinden geleni yapan Celenes by Sweden markası, marka çeşitliği konusunda da dikkatleri üzerine çekiyor. Topuk çatlak kreminden, hassas ciltler için yüz yıkama jeline kadar birçok ürünü mevcut ve ürünlerin her cilt tipine ve farklı ihtiyaçlara uygun olarak ayrıştırılması, son derece düşünceli bir tavır sergilediklerini gösteriyor.

Kısacası; Celenes by Sweden, kullandığı doğal içerikli ürünleriyle güzelliğinizi korumanıza ve cildinizin yıpranmasını önleyerek; cildinizin gençliğini korumasına yardımcı oluyor.

kadin.com

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir