Tarih:1 Ekim 2023

'İhanet’ sorusu Neslihan Atagül'ü sinirlendirdi!

Bir söyleşiye katılan Neslihan Atagül, eşi Kadir Doğulu’nun kadınlarla olan görüntülerinin ardından ihanetle ilişkin soru soran kadına sert tepki gösterdi. Soru karşısında sinirlenen Atagül, ”Bu gördüğüne neden inanmıyorsun da bunu merak ediyorsun? Çok takdir edilesi” yorumunda bulundu.

2016 yılında Neslihan Atagül ile nikah masasına oturan Kadir Doğulu, gittiği bir mekanda kadınlarla görüntülendi. Görüntülerin ardından boşanma iddiası gündeme gelen çift, bir söyleşiye katıldı.

”Şu an gerçekten bunu mu merak ediyorsunuz?”

”Eşinin görüntülerinin ardından ihanet iddiasıyla gündeme gelen Atagül, soru karşısında tepki göstererek ”Bizim özümüze dair neyi merak ettiniz siz? Şu an gerçekten bunu mu merak ediyorsunuz? Bu gördüğüne neden inanmıyorsun da bunu merak ediyorsun? Çok takdir edilesi” şeklinde konuştu.

Kadir Doğulu da açıklama yaptı

Eşinin ardından konuşan Kadir Doğulu ise ”Medeni bir cesaretle güzel bir soru sordun. Takdir edilesi. Hepinizi hayatları var ve biri gözlemliyor, o bireysel hayat değil. O sizin şahsiyetiniz şahitliği… Benim bireysel hayatımdan, eşimin bireysel hayatından ilgilenmek isterseniz oralardan soru sorabilirsiniz. ’Bu kadar çıkan habere rağmen nasıl eş olmayı başarabiliyorsunuz?’ diye sorabilirsin. Bu kadar doğru yanlış demeden, ortalığa yayılan bu haber silsileleri neden benim ailemle aramı bozarken sizin aranızı bozmuyor diye sorabilirsin” dedi.

Haberin Devamı…

Paylaş