Tarih:1 Ekim 2023

Hazal Subaşı'ndan 'Dilek Taşı' açıklaması! 'İnanılmaz bir ilgi var'

Yayınlanan ilk iki bölümü ile reytingin zirvesinde yer alan, yönetmenliğini Altan Dönmez’in üstlendiği ‘Dilek Taşı‘ dizisinde ‘Figen’ karakterini canlandıran Hazal Subaşı, önceki gün City’s Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı.

“BU KADAR GÜZEL YORUMLAR ALINCA ZOR GELMİYOR”

Repo günü olduğunu ve alışverişe çıktığını söyleyen güzel oyuncu, yeni projesi hakkında, “Hepimizin çok sevdiği bir iş bu. İnanılmaz bir ilgi var, bu çok güzel. Set yoğun ama işi sevince ve bu kadar güzel yorumlar alınca o kadar da zor gelmiyor. Değer gördüğü, beğenildiği için biz ekstra mutluyuz” dedi.

Hazal Subaşından Dilek Taşı açıklaması İnanılmaz bir ilgi var

“SET DIŞINDA MAKYAJ YAPMAM”

Yaz sezonu çok tatil yapamadığını dile getiren Hazal Subaşı, “Çok uzun süre tatil yapmadım. Zaten diziden dolayı çok yanmadım. Çok makyaj da yapmıyorum. Sette zaten fazlasıyla yapıyoruz o yüzden normalde makyaj yapmam” dedi.

Hazal Subaşından Dilek Taşı açıklaması İnanılmaz bir ilgi var

ZENGİN OYUNCU KADROSU

Dram yüklü hikâyesinin yanı sıra bir babanın kızına olan bağlılığıyla da yüreklere dokunan Dilek Taşı’nın oyuncu kadrosunda; Salih Bademci, Hazal Subaşı, Ozan Dolunay, Elif Doğan, Perihan Savaş, Özge Özberk, Teoman Kumbaracıbaşı ve Çiçek Dilligil gibi başarılı isimler rol alıyor.

Hazal Subaşından Dilek Taşı açıklaması İnanılmaz bir ilgi var

Haberin Devamı…

Paylaş