Tarih:4 Ekim 2023

Günlük burç yorumları (18 Eylül 2023)

Günlük burç yorumları (18 Eylül 2023)

Murat İpek’ten 18 Eylül 2023 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Ay, bugün saat 4.06 ile saat 7.58 arasında boşlukta olacak. Sonra Akrep burcuna geçiş yapacak. Ay, Akrep burcunda biraz şüphecidir.
MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com
KOÇ 
Başkaları ne kadar kendini sizden daha iyi göstermeye çalışsa da bugün, her alanda herkesi yeneceksiniz.
BOĞA 
Keyifli olmak dahi size keyif katabilir, sevdiğiniz ve mutlu olduğunuz alanlara vakit ayırabilirsiniz.
İKİZLER 
Artık geçmişe takılıp kalmayın, şimdi onu arkanıza atabilir ve her zaman yaptığınız gibi ayaklarınız yere sağlam basarak yeniden savaşmaya başlayabilirsiniz.
YENGEÇ 
Yeni girdiğiniz ortam veya işte başarılı uyum sağlayabilir, eğilmek istediğiniz konuları çabucak kavrayabilirsiniz.
ASLAN 
Ne yazık ki kendinizi, sizi hiç ilgilendirmeyen ama içinden çıkamayacağınız bir durumun içinde bulacaksınız. Bundan kurtulmanın tek yolu kesinlikle sinirleri yatıştırmak olacaktır.
BAŞAK 
Uzaktaki sevdiklerinizle telefonlaşabilir, uzakları yakın etmeye yönelik planlar yapabilirsiniz.
TERAZİ
Bugün isteklerinizi yerine getirmeniz için size zaman ayırma nezaketini gösterecek olan kişiyle birlikte olmaktan çok keyif alacaksınız. Nasıl minnettar olunacağını bilin.
AKREP 
Her şey her zaman sizin seçtiğiniz yönde gitmeyebilir, bu yüzden size yakın olanlara karşı daha açık olun ve onlara biraz daha değer vermeye çalışın. Hoşgörülü olmanın faydasını göreceksiniz.
YAY 
Bugün davet havasında değilsiniz, bu yüzden fırsat çıkarsa, kabul etmeden önce dikkatlice düşünün, birinin gecesini mahvedebilir ve iyi bir izlenim bırakamayabilirsiniz.
OĞLAK 
Ay, Başak burcundaki hareketine devam ediyor. Merkür retro hareketine başlıyor, yarım kalan her şeyi tamamlamak ve düzene kavuşturmak için uygun.
KOVA 
Bugün işte dikkatinizi dağıtmaya çalışmalısınız, çünkü bir süreliğine kaybolan enerjiyi bulmalısınız. Çok çalışıyorsanız, zihninizi çok fazla düşünceden arındırmak gerekecek.
BALIK 
İdealize ettiğiniz fikirler için çalışabilirsiniz. Karamsar ve düşünceli bir yapıda olabilir, kaynağına yönelmek için yalnız kalmayı tercih edebilirsiniz

Haberin Devamı…

Paylaş