Tarih:30 Kasım 2020

Düzeni Hayatına Davet Et

Paylaş :

Yoğun tempoda yaşayanlar çok fazla şeyi akıllarında tutmaya çalıştıkları için bazı şeyleri hatırlamada zorluk yaşayabilir. İşte, okulda, evde yapılacaklar listesi bazen içinden çıkamayacak gibi görünebilir. Hatırlamanız gereken bazı şeyler ajanda ve defterlere yazarak yükünüzü hafifletebilir ve stresinizi azaltabilirsiniz. Gün içerisindeki en büyük yardımcınız olacak The Klishe ürünleri arasında birbirinden güzel ajandalar yer alıyor. Randevularınızda ve yapmanız gereken işlerde büyük kolaylık sağlayacak tasarımlar kullanışlılığı ile öne çıkıyor. Günlük, haftalık, aylık hatta saatlik olarak yapacaklarınızı sıralayabilir vaktinizi en verimli şekilde kullanabilirsiniz. Günlük olayları ve aktiviteleri kolayca hatırlayacağınız ve basitçe organize olacağınız günlükler en şık tasarımları ile gittiğiniz her yerde sizi temsil eder.

Güzel bir güne başlamak için Klishe hedef planlayıcına bakarak yapman gereken şeyleri sıralayabilirsin. Rüyanda gördüğün bir şeyi ya da gün içinde aklına gelen herhangi bir şeyi şarkı sözünü veya araştırman gereken bir konuyu The Klishe not defterine yazabilirsin. İş yerinde ve ders çizelgeni hazırlayabileceğin The Klishe haftalık masa üstü planlayıcın ileriki günleri görmende kolaylık sağlar. İşlevselliği ile ön plana çıkan motivasyon ajandaları başladığın işleri bitirmen ve erteleme fikrinden uzaklaştırarak amacına yaklaşman için yardımcı olur.

Estetik Modeller ile Şıklığını Her Yere Taşı

Konu ne olursa olsun yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz The Klishe ajandalar estetik köşe yapıları, kaliteli kapak tasarımı ve farklı boyutları ile masanızı, çantanızı zenginleştirir. Değişen sayfa sayıları beklentilerinizi karşılayacak seçeneklerle not almanızı kolaylaştırır. Hayal gücünüzün sınırlarının dışına çıkaran illüstrasyonlar kendinizi ifade edebileceğiniz mottolar defter seçimi konusunda da alternatif sunar. The Klishe defter ve ajandaları, minimal tasarımları ve hafif olmaları ile istediğiniz yere rahatça götürebilir karmaşadan kurtulabilirsiniz. Dilerseniz elinizde dilerseniz de çantanızda kolay ve şık bir şekilde güzel ajandalar taşıyabilirsiniz.

Enerjini Yüksek Tut ve Motivasyonunu Sağla!

Sadelikten yana olanlardansanız daha klasik modelleri tercih edebilir, Klishe ajanda sticker ile farklı kompozisyonlar oluşturabilirsiniz. Motivasyon sağlayan ve enerjinizi maksimum seviyeye çıkaracak çıkartmaları görmek istediğiniz her alana yapıştırabilirsiniz. Defterinize, masanıza, bardağınıza hatta teknolojik ürünlerin üzerine sevdiğiniz ve beğendiğiniz stickerları yapıştırabilirsiniz. İz bırakmayan özellikleri ile dilediğiniz zaman kolayca çıkartabilirsiniz.

Nostaljik pul ve kartpostal tadındaki traveller çıkartmalardan rengarenk girl power sticker setlerine kadar aradığınız her çeşit sticker ve güzel ajandalar Popcorner adresinde. Sevdiklerinize hediye ederek yüzlerinde gülücük oluşturabilir onları mutlu edebilirsiniz.

Sizi başarıya taşıyan ve düzenli yaşamanız için kolaylık sağlayan The Klishe ürünlerine Popcorner aracılığı ile rahatça ulaşabilirsiniz: https://popcorner.com.tr/collections/klishe

 

 

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir