Tarih:1 Ekim 2023

CHP Mamak İlçe Başkan Adayı Selahattin Emre, İyilik Bulaşıcıdır Derneğini Ziyaret Etti

Gündem
19.09.2023 – 12:20, Güncelleme:
19.09.2023 – 12:20 1536 kez okundu.

CHP Mamak İlçe Başkan Adayı Selahattin Emre, İyilik Bulaşıcıdır Derneğini Ziyaret Etti

CHP Mamak İlçe Başkan Adayı Selahattin Emre ve eşi Selda Emre, ‘İyilik Bulaşıcıdır’ Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret etti. Dernek tarafından yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldılar ve bu çalışmaların devamını dilediler

CHP Mamak İlçe Başkan Adayı Selahattin Emre ve Eşi Selda Emre İyilik Bulaşıcıdır Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini Ziyaret Etti

CHP Mamak İlçe Başkan Adayı Selahattin Emre ve eşi Selda Emre, İyilik Bulaşıcıdır Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret etti. Ziyarette, dernek başkanı Melek Gözen ve başkan yardımcısı Musa Bektaş tarafından karşılanan Emre çifti, dernek tarafından yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Melek Gözen, dernek olarak ihtiyaç sahibi vatandaşlara yardım etmek amacıyla çeşitli çalışmalar yürüttüklerini belirterek, “İyilik bulaşıcıdır. Biz de bu anlayışı benimseyerek ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza elimizden gelen desteği sağlamaya çalışıyoruz” dedi.

Selahattin Emre ise dernek tarafından yapılan çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “İyilik bulaşıcıdır derneğinin yaptığı çalışmalar takdire şayan. Bu tür çalışmaların devamını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Ziyaret, dernek tarafından yapılan çalışmalar hakkındaki sohbet ile son buldu.


Haberin Devamı…

Paylaş