Tarih:22 Ocak 2021

Bu Kış Birer Kar Prensesine Dönüşün

Paylaş :

Bu kış kıyafetlerinizle göz kamaştırın..

 

Büyük şehirlerde tam keyfini çıkaramasak da kar mevsimi biraz huzur biraz yalınlık ve çirkinlikleri örten iyilik halini hatırlatır bana. Şehirde yada tatilde karın ayrı bir modası olduğunu unutmamakta fayda var.

Spor ama şık, fonksiyonel ama zarif olmak mümkün. Kalın giyinmek sizin stilinizi bozan bir zorunluk değil tersine stilinizi güçlendiren bir faktör olabilir.

Rengarek kazaklar

Neon renkli, peluş karışımlı yada el örmesi çeşit çeşit hatta biraz bol kazaklar kışın en güzel detayı.Taytlarla , pantolonlarla ve hatta şehirdeyseniz dar kalem etek çizme kombinleri ile şahane olur. Bu sezon özellikle Gucci nin kazaklarına bakmanızı öneririm.Farklı yün kalınlıklarıyla ve renklerle örülmüş kazaklar sezonun en eğlenceli parçaları ..

Montlar

Kalın şişme montlarda hem kalınlık hemde büyüklük kar zamanını eğlenceli hale getiriyor . Özellikle dore lame renkliler dar yada bol kar ışıklarıyla bütünleşince karlar prensesine dönüşmeniz an meselesi . Monclare ile başlayan kaz tüyu montlarda model ve renk çeşitliliği bu sezon zirvede. Moncale botlarla birlikte bu montlara da göz atın derim.  Her fiyat aralığında ve hemen hemen her marka da çok farklı model bulmanız mümkün..

Gözlükler

Evet artık yazın kullandığınız gözlüklerden farklı gözlük modellerinede sahip olmalısınız . Kış gözlükleri daha kalın ve daha geniş .Biraz daha iddialı .. Taşlarla süslenmiş olanlarından tutun da farklı renkli camlarıyla dikkat çeken gözlükleri kış aksesuarı olarak düşünebilirsiniz .

Çizmeler botlar

Peluş kar botları ve çizmelerinden aman uzak durun . Bir zamanlar çok moda olan bu tercihleri rafa kaldırmanın zamanı .Renkli kayak botları sadece dağda kullanılırken şehir hayatı için tasarlanmış botları bu yılın modasında yer alan su geçirmeyen ama zarif modellerden seçebilirisiniz .Kar ve soğuktan koruması için seçeçeginiz bu botları etek yada elbiselerle değil paçalarını içine sokabileceğiniz dar pantolon ve taytlarla kullanmanızı tavsiye ederim.

Pelerinler ve pançolar

Kalın kumaştan pelerinler yada kalın yün ile örülmüş pançolar akşamüstü kar şıklığınızı tamamlayabilir. Peluşlar yapay kürkler özellikle renkli olanlar çok revaçta.Mutlaka elbise dolabınıza ekleyiniz ..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir