Tarih:4 Ekim 2023

Brezilyalı yıldız Richarlison: Psikolojik destek alacağım

Brezilyalı yıldız Richarlison: Psikolojik destek alacağım

Son dünya kupasında yıldızı parlayan Brezilya Milli Takımı ve Tottenham Hotspur oyuncularından Richarliosn psikolojik destek alacağını açıkladı. 26 yaşındaki oyuncu, “Yalnızca param için yanımda olan insanlar benden uzaklaştı. Daha güçlü bir şekilde döneceğim.” ifadelerini kullandı.

Brezilyalı oyuncu Richarlison, çalkantılı bir dönemden geçtiğini vurgulayarak Tottenham’a dönüşünde psikolojik yardım alacağını açıkladı.
Ülkesinde basına konuşan 26 yaşındaki oyuncu, Globo’ya yaptığı açıklamada, “Son beş ayda saha dışında çalkantılı bir dönem geçirdim. Yalnızca param için yanımda olan insanlar benden uzaklaştı. Ancak artık evde işler yolunda.” diye konuştu.
“Gözyaşlarına boğulma nedenim Bolivya’ya karşı kötü oynadığım için değildi” diyen golcü oyuncu, saha dışında yaşadıklarının kendisini kötü etkilediğini söyledi.
İngiltere’de psikolojik yardım alıp iyileşmeye çalışacağını vurgulayan Brezilyalı forvet, “Daha güçlü bir şekilde döneceğim.” dedi.
Son zamanlarda hem Tottenham hem de Brezilya formasıyla gol bulmakta zorlanan Richarlison, ülkesinin Bolivya’yı 5-1 mağlup ettiği karşılaşmada oyundan alınınca, göz yaşlarına boğulmuştu. Richarlison, Tottenham formasıyla 40 maçta sadece 4 gol kaydetmişti.

Haberin Devamı…

Paylaş