Tarih:28 Kasım 2023

Babası Brad Pitt’i suçladı: Pax’in eski paylaşımı ortaya çıktı

Babası Brad Pitt'i suçladı: Pax'in eski paylaşımı ortaya çıktı

Angelina Jolie ile Brad Pitt’in oğulları Pax’in 2020 yılındaki paylaşımı ortaya çıktı. Şimdilerde 19 yaşında olan Pax, Pitt’i hayatlarını cehenneme çevirmekle suçladı.

Bir zamanlar “Brangelina” adıyla anılan Angeline Jolie ile Brad Pitt, birliktelikleri süresince biyolojik yolla 3 çocuk sahibi olmuştu.
Ünlü oyuncunun Pitt ile tanışmadan önce evlat edindiği iki çocuğun ardından bir çocuk daha evlat edinen çift, toplamda 6 çocuklu bir aile olmuştu.
2016 yılında ayrılık kararı alan Angeline Jolie ile Brad Pitt’in çekişmeli boşanma süreci 2019’da resmiyete kavuştu.
Daily Mail’in haberine göre; çiftin çocuklarından Pax’in 2020 yılında Babalar Günü’nde yaptığı paylaşımla Brad Pitt’e ağır suçlamalarda bulunduğu ortaya çıktı.
Pax, Pitt’in “Bir Zamanlar Hollywood’da” filmiyle “En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu” dalında  Oscar aldığı kareyi paylaştı.
Babasını “dünya standartlarında bir pislik” ve “korkudan titreten empati yoksunu, aşağılık biri” olarak tanımlayan Pax, sözlerini şöyle sürdürdü:”Bana en yakın olanların hayatlarını sürekli cehenneme çevirdiniz. Kendine ve dünyaya istediğini söyleyebilirsin ama gerçek bir gün gün ışığına çıkacak. Babalar Günün kutlu olsun, seni kahrolası berbat insan.”
Bir kaynak, bu paylaşımı Pax’in 16 yaşındayken yaptığını “Arkadaşları için kullandığı hesap; çoğunlukla okuldan arkadaşları. Anne ve babası hakkında asla fazla bir şey söylemiyor, kendini kendine saklıyor, bu yüzden bu alışılmadık bir durumdu” sözleriyle doğruladı.
Öte yandan Miraval Şatosu davası ile gündemden düşmeyen Brad Pitt ile Angelina Jolie’nin kızları Zahara, üniversiteye başladı.Alpha Kappa Alpha adlı kız öğrenci birliğine katılan Zahara Jolie- Pitt’in kendini tanıtırken “Benim adım Zahara Marley Jolie. Los Angeles, Kaliforniya’dan geldim” demesi ve Zahara’nın babasının soyadını kullanmaması dikkat çekti.
Jolie’nin Brad Pitt ile evliliğinden Shiloh, Knox ve Vivienne adında üç çocuğu var. Oyuncu, en büyük çocuğu Maddox’u Kamboçya’dan evlat edindi. Oyuncunun kızı Zahara Etiyopyalı, Pax ise Vietnamlı.

Haberin Devamı…

Paylaş