Tarih:22 Ocak 2021

2019 İç giyim modası

Paylaş :

Belki dış giyim unsuru kadar ön planda olmasa da kadınlar için önemli olan bir moda alanı daha var. O da iç giyim trendleri…  2019 İç Giyim Modası nda neler var, neler yok öğrenmek isterseniz, işte karşınızda!

İç giyim alanında şüphesiz en çok çalışılan renkler; siyah, kırmızı ve beyazdır. Ama bu yıl ön plana çıkan bir diğer romantik renkse lila/ultraviyoletin pastel tonları. Eğer beyaz tenli bir bayansanız lila, mor, ultraviyolet, sax mavi, lacivert,  bordo tonlarının koyu noktalarını tercih edebilirsiniz. Yine esmer bir bayansanız da teninizde boğucu olmaması adına çamaşır seçimlerinizde bu renklerin açık tonlarını tercih etmenizi öneririz.

Dantelsiz Bir İç Giyim Trendi Düşünülemez

Dantellerse her sezon olduğu gibi bu sene de iç çamaşır takımlarını süsleyen en zarif öğelerden. Dantel sevmeyen, düz çamaşır modellerinden hoşlanan sportif bir bayansanız, spor çamaşır takımlarına da yönelebilirsiniz Ama bize soracak olursanız çamaşırların üzerinde yer alan 3 boyutlu dantel dokusu, her zaman kadının görünümüne büyük bir muhteşemlik katmakta.

Özellikle de siyah tonlarında kendini en iyi şekilde gösteren dantelli çamaşırlar, kırmızı ve bordo gibi renklerde de ilgi çekici yanını ortaya koymakta. Tam sütyen, yarım sütyen modelleri, askılı- askısız, bralet türünde ya da push upp destekli sütyen modelleri vücut tipinize ve ölçülerinize göre bu senenin çamaşır kombinleri arasında yer almakta. 2019 İç Giyim Modası konusunda elbiselerinizin içinde hatta üzerinde kullanabileceğiniz trend korsaj modelleri de ilginizi çekebilir. İncelemek için Trend bende sayfalarına bakın…

Bralet Ve Göz Dolduran Büstiyer Modelleri

Sağlık açısından pamuklu dokulardaki modellere yönelebileceğiniz gibi, yumuşak dokulu kadife, parlaklık veren saten ya da ipekli modelleri bulmanız da mümkün. Yine büstiyer kalıbındaki ürünlere yöneldiğinizde de bu tarz bir çamaşır modelini özel gecelerde gömleklerinizin hatta ceketlerinizin içinde hoş ve şık bir şekilde kullanabilirsiniz aksesuar detayı olarak. Sizlere 2019 İç Giyim Modası konusunda önemli detaylar sunduk.

2019 İç giyim modası

2019 İç Giyim Modası

İç çamaşırları genellikle çok süslenmiş veya desenli olabilir, ancak gelecek yıl ‘nude, lila/ultraviyoletin pastel tonlar’ iç çamaşırı görünüşünde büyük bir artış olacak. Eğer beyaz tenli bir bayansanız lila, mor, ultraviyolet, sax mavi, lacivert, bordo tonlarının koyu noktalarını tercih edebilirsiniz. Yine esmer bir bayansanız da  çamaşır seçimlerinizde bu renklerin açık tonlarını tercih etmenizi öneririz. Dantel bu sene de iç çamaşır takımlarını süsleyen en zarif öğelerden.  2019 için kadifenin bir sürpriz olmayacağını hatırlatalım. Özellikle de peluş detaylı kadife, önümüzdeki yıl için yükselişte olan parçalardan.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir